Jmenuji se, Tonksova!

Ahoj lidičky, opovažte se mě říkat - Nymfadoro! Jsem Tonksová

Témata

Proč?

Počítadlo

Kalendář

Kecky

Sestřička

Obrázek

Vtipy

Počasí

* * *

ICQ

Kuk

Nojo no

Tonksovi

Andromeda Tonksová

Andromeda Tonksová (roz. Blacková) je dcerou Cygnuse a Druelly Blackových, sestra Narcisy Malfoyové a Belatrix Lestrangeové. Byla vyškrtnuta na rodinném rodokmenu na Grimmauldově náměstí, protože si vzala Teda Tonkse, narozeného mudlům. Poprvé je viděna v sedmém díle, když do jejich domu přijde Harry při útěku od Dursleyových. Na první pohled velmi připomíná Belatrix, ale má hnědé vlasy a ne černé a laskavý pohled. Později byla se svým manželem mučena kvůli informacím o Harrym. Ve válce proti Voldemortovi ztratila celou rodinu (manžela, dceru, zetě) kromě vnuka. Vychovávala Teddyho Lupina.

Ted Tonks

Ted Tonks je manžel Andromedy Tonksové, původem mudla. Když si vzal svou ženu, vyvolalo to velkou nevoli mezi ostatními členy čistokrevného rodu Blacků. Poté, co se ministerstva chopili smrtijedi, odmítl se zaregistrovat jako mudlům nározený a raději utekl. Na útěku potkal skřety Griphooka a Gornuka, Deana Thomase a Dirka Creswella. Ted je zabit lovci, kteří zabili i Gornuka a Creswella. Jeho vnuk je pojmenován po něm.

Teddy Lupin

Ted Remus Lupin (* duben 1998) je jediným synem Remuse Lupina a jeho ženy Nymfadory, kmotřenec Harryho Pottera. Poprvé je viděn v sedmém díle na fotografii krátce po narození. Je metamorfomág po matce a není vlkodlakem a ani nemá žádné vlkodlačí rysy, jak se obával jeho otec. Pak je zmíněn v epilogu, kde ho Harryho syn James vidí, jak se líbá s Victoirií Weasleyovou. Jeho jedinými známými žijícími příbuznými jsou jeho babička Andromeda, která ho vychovala, a Malfoyovi. Nežije se svým kmotrem, ale jsou si velmi blízcí, protože Harry říká, že k nim chodí čtyříkrát týdně na večeři.

Žádné komentáře
 
Kdo si nedá pozor, tak ať jde.